Informacje pływalni "Deelfinek"

niedziela, 09 grudzień 2018 16:17

Mikołajkowe zawody pływackie Chocianów 2018 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów

Napisał 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Po raz pierwszy w Chocianowie zorganizowano zawody pływackie. Impreza odbyła się w nowo wybudowanym obiekcie basenowym „Dolnośląskim Delfinku”. Zawody skierowane były do dzieci z terenu Miasta i Gminy Chocianów w wieku od 5 do 12 lat. 45 młodych adeptów pływania rywalizowało w czterech grupach wiekowych w kilku konkurencjach pływackich. Dzieci mogły liczyć na gorący doping ze strony swoich najbliższych, rodziców i dziadków, którzy stworzyli niesamowity klimat w obiekcie pływalni a tym samym pomogli swoim pociechom w jak najlepszym zaprezentowaniu swoich umiejętności pływackich.

            Kiedy emocje związane z rywalizacją już opadły odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia zawodów, podczas której nagrody otrzymały wszystkie dzieci startujące w zmaganiach pływackich. Nagrody wręczył pan Tomasz Kulczyński Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów w asyście pana Franciszka Skibickiego Członka Zarządu Powiatu w Polkowicach oraz pani Doroty Kyc Dyrektor Szkoły Podstawowej w Chocianowie.

            Zawody zorganizowali: Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Chocianowie oraz Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie.

            Organizatorów wspierali: Miasto i Gmina Chocianów oraz Szkoła Podstawowa w Chocianowie.

            Mikołajkowe Zawody Pływackie odbyły się 8 grudnia 2018 roku w pływalni Dolnośląski Delfinek w Chocianowie.

Czytany 369 razy
Odsłon artykułów:
522649
Copyright